Кошик
338 відгуків
ТОВ "Дніпрозапчастина"
+38097-08-345-08
+38095-799-25-84
+38093-78-222-73

Система змащення ЮМЗ

Система мастила двигуна тракторів ЮМЗ

Жоден двигун не зможе повноцінно працювати якщо не змащувати вузли. У тракторах Південмаш мастильна система подає необхідну кількість масляного розчину на рухомі деталі двигуна.

Завдяки цьому зменшується сила тертя і нагрів. Крім цього, масляний складу очищає поверхні, захищає від корозії, збільшує герметичність з'єднання камер циліндрів. Внаслідок цього зменшується зношуваність запчастин.
В дизельному двигуні застосовується комбінована спосіб змащення.

Деталі,що мають підвищену навантаження, обробляються маслом, яке подається під тиском на вузли з меншим навантаженням розчин розбризкується.

З яких складових складається система змащення трактора ЮМЗ

Основні частини:

 1. Насос з приводом який подає масло;
 2. Відцентровий фільтр для очищення розчину від різних домішок і продуктів розпаду;
 3. Радіатор;
 4. Манометр, який контролює тиск;
 5. Піддон для масла.

У випадку якщо яка-небудь деталь прийшла в непридатність її необхідно замінити.Не забезпечуючи своєчасну обробку тертьових систем мастильними матеріалами, з ладу можуть вийти більш важливі частини техніки ремонт яких буде проводитися набагато складніше.

Компанія «Днепрозапчасть» пропонує великий вибір запчастин.

У нас ви знайдете всі необхідні комплектуючі. Висока якість гарантується, адже від цього залежить не тільки термін служби системи, але і всієї техніки.

У каталозі представлені не тільки основні складові, але допоміжні запчастини:

 • Центрифуга;
 • Шестерня приводу;
 • Рукоятка вимикача НШ 32;
 • Вилка вимикача насоса;
 • Муфта сполучна;
 • Ротор центрифуги;
 • Валик насоса;
 • Вісь ротора;
 • Прокладки центрифуги;
 • Маслосбірник і багато іншого.

Якщо ви не впевнені що саме вам потрібно, зверніться до наших фахівців допоможуть визначитися з вибором і доставкою в будь-який регіон України.

Придбати товар можна в роздріб і оптом. Завдяки нашій продукції ваша техніка прослужить ще довго.

1 2

Купити оригінальні запчастини системи мастила для двигуна тракторів ЮМЗ Ви можете у нашому інтернет-магазині

Механічна робота – це завжди інтенсивне тертя. Воно може збільшуватися як навантаженням, так і швидкістю обертів.

У будь-якому випадку, без належного змазування таке тертя призводить до швидкого зношування вузлів і деталей, що в подальшому може стати причиною повної поломки техніки.

Особливо чутлива до своєчасного обслуговування сільгосптехніка, зокрема трактора ЮМЗ, які вважаються найпоширенішими в сільському господарстві України і сусідніх країн.

Що необхідно для регулярного обслуговування і ремонту системи змащення на тракторах ЮМЗ?

 Всі ці запчастини наш магазин «Днепрозапчасть» представляє вашій увазі в окремому розділі. Тут ви знайдете такі товари, як:

 1. Шестерні;
 2. Масляні фільтри;
 3. Насоси;
 4. Муфти;
 5. Валики;
 6. Масляний бак,
 7. а также другие детали и комплекты.

Все это необходимо для того, чтобы механик или сотрудники механического цеха могли максимально быстро восстановить работоспособность трактора или выполнить плановое обслуживание.

Стоит отметить, что для сельского хозяйства профилактическое обслуживание играет колоссальную роль.

Без должной подготовку к горячему сезону все сельхозработы, где задействована техника, могут оказаться под угрозой срыва.

Пропозиція ТОВ «Днепрозапчасть»

Наш магазин не тільки пропонує максимально широкий асортимент, але і високий рівень якості обслуговування. Наші переваги:

 • Високу якість товару. Це можливо завдяки співпраці безпосередньо з заводами-виготовлювачами. Так ми страхуємо себе від підробленої, контрафактної продукції;
 • Умеренные цены. На них также повлияли прямые поставки и отказ от сотрудничества с посредниками. Если нет лишних участников в торговой цепочке, то и все запчасти для вас будут обходиться дешевле;
 • Возможность выбора механизма оплаты заказа. Кроме этого, мы можем предоставить вам отсрочку платежа при необходимости. Подробнее об этой возможности вы сможете узнать у нашего менеджера при оформлении заказа;
 • Оперативное выполнение заказов. В отличие от большинства других интернет-магазинов, мы располагаем физическим складом с запасом продукции. Это позволяет отправлять вам все необходимые запчасти в рекордно короткие сроки;
 • Доставка по всей Украине и в соседние государства. Практически любое фермерское хозяйство, в парке которого есть трактора ЮМЗ, может получить качественные запчасти для ремонта смазочной системы.

Магазин «Днепрозапчасть» - это ваш надежный партнер в любой ситуации.