Шайби мідні і алюмінієві від ТОВ "Днепрозапчасть"
Шайби мідні і алюмінієві
Шайбами або кільцями називають кріпильні вироби, використовувані для посилення фіксуючих деталей (гвинтів, саморізів, болтів, шурупів, шплінтів). Застосовуються дані елементи в різних галузях: меблевій промисловості, машинобудуванні, комунальної та сільськогосподарської техніки. Кільця служать ущільнювачами в стикових з'єднаннях, сприяють підвищенню герметичності конструкції і не допускають пошкодження поверхні деталей, що скріплюються. З допомогою шайби площа притиску стає більше, і затяжку можна зробити сильніше. Головка болтів не провалюється при використанні кілець. Призначені шайби для мінімізації впливу вібрацій, ударів або клімату на з'єднання в системі агрегатів.
Кільця з алюмінію
Ущільнювачі роблять з пружинної сталі, а також з алюмінію і міді. Шайби, виготовлені з алюмінію, відрізняються ефективністю і користуються популярністю. Їх роблять різними за формою і за розмірами. Даний матеріал не змішується з паливної рідиною, так як володіє пластичністю, і деталі виробу тісно прилягають один до одного. Використання цих ущільнювачів знижує знос основного кріплення. Перевагою матеріалу є те, що алюміній не схильний до корозії.
Кільця з міді
Щільність міді вище, ніж алюмінію. Кільця з цього матеріалу не менш популярні. Роблять їх методом холодного штампування. Мідь стійка до високих температур, тому дані ущільнювачі встановлюють на техніці, яка працює на підвищених потужностях. Витримують мідні шайби дію кислот, солей і важких ударних навантажень. Застосовують їх у вузлах з гідравлічними і пневматичними сполуками.
Функції шайб
Виконують шайби наступні функції:
- запобігають самоотвинчивание елементів;
- зменшують безповоротні пошкодження з'єднувальних матеріалів;
- покращують контакт поверхонь;
- збільшують площу ущільнення;
- охороняють прилеглі матеріали від пошкодження;
- допомагають деталей не розхитуватися.
Також застосовувати кільця слід при роботі з матеріалами, які легко пошкодити. Щоб кріплення не проскочив наскрізь або болти не перекосилися, і потрібні шайби.
Як вибирати
Поперечний переріз і величина сили, необхідна для деформації кільця, – основні характеристики шайб.
При виборі виробу варто звертати увагу на певні показники.
- Необхідний розмір. Якщо цей факт проігнорувати, то ефект від використання може бути протилежним.
- Товщина кільця (0,3-3 мм). Підбирається індивідуально під конкретний агрегат. Ставити будь-яку не можна, користі не принесе, та й час на повторну розбирання додасться.
- Діаметр внутрішнього (3-33 мм) і зовнішнього (9-40 мм) країв розтину.
- Форми – швидкознімні, пружинні, клинові, плоскі (звичайні або з широкими полями).
При установці цього елемента фіксації варто оглянути конструкцію на наявність корозійних процесів або тріщин. Недотримання правил експлуатації та встановлення зведе всю роботу нанівець. Будь-які зовнішні пошкодження кріпильних деталей будуть вносити свій негативний внесок у роботу агрегату. Матеріали каблучок високої якості, відповідають технічним нормативам, піддаються спеціальній обробці. Мають ущільнювачі захисний розділовий шар, що запобігає прилипанню, прикипанню елементів, що скріплюються, і їх деформації. Це продовжує термін експлуатації та надійність кріплення.
Вибираючи товар, необхідно уточнити, для якої системи агрегату він призначений. На сайті представлені легкі, важкі або особливо важкі варіації кілець.
Придбати товар можна оптом та в роздріб. Ціни дуже демократичні, все є в наявності. Здійснити доставку можна кількома способами, клієнт сам вибирає зручніший.